9 Haziran 2011 Perşembe

Müslüm Baba ve enfes donduYma!!! ve küçücüüükkkk hande yener!!!

Olmadııııııı!! bize yakışmadı.. müslüm babayada yakışmadı... çıksaydı aslan gibi muhteşem sesi ile söyleseydi "panda" şarkısını.... arabesk yorumunu dinleseydik.. babamız çocuklara ninni söyler gibi söyleseydi ya!!!


sevgili reklamcı arkadaşlarım.. müslüm babaya bunu yapmaya nasıl kıydınız???? allah aşkına???

hangi arkadaşın aklına geldi merak ediyorum bu  "R" leri "Y" yaparak çocuk taklidi yaptığını sana bir müslüm baba!!! adı üstünde müslüm BABA!!! onu çocuk yapmaya nasıl kıydınız ya????
Birde aynı arkadaş  sevgili güzel başarılı sanatçımız Hande Yener'i sen tut ilk söylediği şarkı olarak "Panda" şarkısı olduğunu idda et!!! abicim, atiye desen anlarım, ne bilim tuba ünsal de, pelin karahan de, ama en azından 1982 ve/veya daha genç doğumlu birilerini bul be kardeşim!!!

allah aşkına 1984 yılında piyasaya giren "panda " dondurmasının şarkısı nasıl oluyorda 1973 yılında doğan ve "panda" dondurmalarının piyasaya çıktığı yıl 11 yaşında olan insanın ilk söylediği şarkı olabiliyor?????


çok meraklardayım!!! cast seçimini yapan arkadaşa saygılar sunarım!!!
1 yorum:

  1. bunu sadece reklamcılar ve cok dıkkat eden anlayabılır zaten 70 milyonun içinde kac reklamcı olabılırkı yanı diger insanlar anlamaz sorun yok felsefe bu

    bizede bekleriz http://www.anindayorum.com

    YanıtlaSil