25 Şubat 2011 Cuma

KIRMIZI ÖDÜL TÖRENİ
her yıl büyük umutlarla gittiğim bir ödül töreni olmasına rağmen hala oturamamış bir organizasyon olması beni şaşrıttı.
şimdi hemen kötüleme diyebilirsin sayın okuyucu ama soruyorum sana;
sahnede ödül alacak ve/veya verecek olanların lcv leri alınmamışmı? hadi alacaklar süpriz olsun ama verecekler bellidir değilmi? sunucunun gereksiz şekilde birilerini anons edip gelmeyişini beklemesi organizasyonda bir lekedir.
ikincisi;
artık şu organizasyon yerini değiştirme vakti değilmidir?
mekan güzel şık olabilir ancak gelen kişi sayısına biraz yetersiz kalıyor sanki?? ve saatler geçtikçe havalandırma problemini ciddi şekilde hissedebiliyor tüm davetliler..
sunucu hakkında yorum yapmayacağım sadece son anda sunucu olmuş sanırım. kendisi bile habersizdi sunucu olacağından. öyle bir izlenim bıraktı bende..
bir diğeri; böyle büyük bir organizasyonda girişteki işlerin çözünürlük problemini hiçmi kimse görmedi acaba? gayet büyük bir alana oranla küçük basım ve düşük kalite basım işlerin yazılarını anlayabilmek için hemen hemen herkes 15 cm mesafeye kadar yaklaşmak zorunda kaldı. bazı işler ise anlaşılamayacak kadar kötü basılmıştı.
ses düzenine gelince itiraf etmeliyimki geçtiğimiz yıla nazaran ses düzeyi daha anlaşılabilirdi. haklarını yememek gerek.
hep mi kötüydü derseniz hayır tabiki.
örneğin bu sene ödül alan işlerin daha titizlik ve yandaşçılık olmadan seçildiği kanaatindeyim. tebrikler sayın juri.. seneye aynı titizliği bekliyor olacağız.
ve son olarak trajik bir şekilde hayata gözlerini kapayan Murat ÇETİNTÜRK anısına düzenlenen sunum başarılı ve bir o kadar da duygusaldı. hatırladığınız ve o ölğmsğz reklamları bize de hatırlattığınız için teşekkürler. zuzu....

kısaca bir ödül töreni daha öyle veya böyle geçti. gelecek yıl organizasyonda az biraz daha dikkat edilirse sanırım çok daha etkin bir ödül töreni olacak..

not: özellikle resmi küçük bulup büyük kullandım ki neler çektiğimiz anlaşılsın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder